Weby našeho střediska

web 92. střediska Šípů 92. středisko Šípů je svazek několika skautských oddílů působících v okolí pražského Trojmezí. Oddíly střediska Šípů nyní využívají ke své činnosti klubovny v ulici Práčská, Loučimská a Brechtova.

web oddílu Lvíčata 1. oddíl Lvíčata , který se schází ve stejné klubovně jako my, je určen pro vlčata a světlušky, tedy kluky a holky mezi 7 a 11 lety. Lvíčata, která dorostou do skautského věku, pak přestupují do našeho oddílu.

web oddílu Medvíďata 1. oddíl Medvíďata také působí v klubovně v Práčské. Do oddílu mohou vstoupit děti již v předškolním věku. Když členové Medvíďat trochu povyrostou, přestoupí do Lvíčat.

web 80. oddílu Osmdesátka 80. oddíl Osmdesátka je určen podobně jako náš oddíl pro chlapce a děvčata od 10 do 15 let. Tento oddíl působí v klubovně v Loučimské ulici.

web 110. oddílu Kůzlata 110. oddíl Kůzlata je jediným oddílem využívajícím klubovnu v Brechtově ulici. Oddíl je přístupný jak holkám, tak klukům a to od šesti až do třinácti let.

Další skautské weby

Skautské internetové obchody a bazary