Vedení 1. oddílu Camelot

Ema Krejčová

foto - Ema
Funkce v oddíle Vůdce oddílu, patron družiny Yorků, správce majetku, správce fotogalerie.
Skautské vzdělání Vůdcovská zkouška, zdravotnický kurz.
Kontakt 777 175 976
ema.krejcova[a]gmail.com

Emu přivedla do skautského oddílu Tuleň, která se dnes podílí na vedení Lvíčat. Jejich mateřský oddíl ve Strašnicích se však v roce v 2002 rozpadl. Ema i Tuleň pak dostaly nabídku vstoupit do roverského kmene Excalibur, čímž se dostaly do našeho střediska. Ema pomáhá s vedením Camelotu od začátku roku 2010.

Krtek - Bartoloměj Sviták

foto - Krtek
Funkce v oddíle Zástupce vůdce oddílu, patron družiny Tudorovců, hospodář.
Skautské vzdělání Čekatelská zkouška.
Kontakt 739 013 228
bart.svitak[a]gmail.com

Krtek v našem středisku doslova vyrostl. Když už byl na člena Lvíčat moc velký, přestoupil do Camelotu, kde se později stal rádcem družiny. V září 2011 přenechal družinu mladším a pozvolna se zapojil do vedení oddílu. Postupně přerostl i všechny dospělé vedoucí a nyní je tak suverénně nejvyšším členem Camelotu. A taky je idolem všech našich členek...

Banchee - Kristýna Kosinová

foto - Banchee
Funkce v oddíle Oddílový rádce, patron družiny Lancasterů, zdravotník, zapisovatel, fotograf.
Skautské vzdělání Zdravotnický kurz, čekatelská zkouška.
Kontakt 608 740 181
banchee96[a]seznam.cz

Banchee přišla do Camelotu, když v jejím mateřském oddíle - Stodesítce - nezbyl nikdo v jejím věku. Stejně jako Krtek v Camelotu rádcovala družině a v září roku 2011 se začala angažovat u vedení našeho oddílu. Banchee hezky maluje, pěkně hraje na kytaru a má i trochu estetické cítění, což se ovšem o některých našich mladších členech říci nedá, ale Banchee to s nima nikdy nevzdá!

Bobík - Dominika Kurzová

foto - Bobík
Funkce v oddíle Oddílový rádce, patron družiny Stuartovců, sporťák.
Skautské vzdělání
Kontakt 731 004 523
d.kurzova[a]seznam.cz

Bobík si také prošla oddílem Lvíčat, aby později přestoupila do Camelotu. Po úspěšném rádcování družiny u nás působila rok v roverském kmeni Irminsûl, před táborem v roce 2012 se do Camelotu vrátila a začala pomáhat s vedením. Bobík umí hrát na flétnu a na saxofon a rozhodně ji každej kluk nedoběhne, ani nepřepere.

Vojtěch Novotný

foto - Vojta
Funkce v oddíle Koordinátor etapovky.
Skautské vzdělání Vůdcovská zkouška, zdravotnický kurz.
Kontakt 737 550 388
n.vojtech[a]seznam.cz

Vojta v Camelotu nastartoval svou skautskou dráhu rolí podrádce. Na nějaký čas Camelot opustil - přestoupil totiž do roverského kmene Excalibur a později do kmene Irminsûl - aby se k nám v září 2007 po letech opět vrátil. Snad od té doby je Vojta hlavním strůjcem veškerých etapovek, které náš oddíl zažil. Když je někde Vojta, tak to prostě žije.
Vojtovi nelze odepřít velkou zásluhu na spoluorganizaci několika střediskových srazů a střediskových besídek. Zůstává za ním taktéž několik ročníků úspěšné akce Rescue team, na které si starší skauti mohou nacvičit chování a postupy v krizových situacích.